Haber

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz, Özgür Özel’le öğrencilik yıllarında çekilmiş fotoğrafını paylaştı: Biz henüz 18 yaşındayken kardeş olduk.

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu ile yarışan Özgür Özel, CHP’nin yeni Genel Başkanı seçildi. Seçimin ardından iki dönem Burdur Belediye Başkanı olarak görev yapan Ali Orkun Ercengiz, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğrencilik yıllarına ait Özgür Özel ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

“18 YAŞINDAYKEN KARDEŞ OLDUK”

İzmir’de Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Önder Ercengiz’in, CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel ile üniversitede arkadaş olduğu ortaya çıktı. Ercengiz, paylaştığı fotoğrafların altına, “18 yaşımızdayken ‘kardeş’ olduk. O günden bu yana kardeşliğimiz hiç değişmedi. Hayırlı olsun Sayın Başkan.” yorumunu ekledi.

ÖZGÜR ÖZEL CHP’NİN YENİ GENEL BAŞKANI SEÇİLDİ

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nın ikinci tur oylamasında genel başkanlığa Manisa Milletvekili Özgür Özel seçildi. Oy sayımının ardından Özgür Özel’in 812 oy alarak CHP’nin yeni genel başkanı olduğu açıklandı. Kemal Kılıçdaroğlu 536 oy aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu