Haber

Nevşehir Belediyesi’nin TYT denemesine kayıtlar başladı

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü’nün, Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden biri olan 3D Yayınevi işbirliğinde YKS ve LGS imtihanlarına hazırlanan öğrenciler için başlattığı deneme imtihanları serisi devam ediyor.

Bu kapsamda birincisi 23 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen TYT Deneme İmtihanının ikincisi 18 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak. 81 vilayetten on binlerce öğrencinin kendilerini test etme imkânı bulacağı imtihana katılmak isteyen ve Nevşehir vilayet merkezinde ikamet eden lise son sınıf ve mezun öğrenciler,2 Aralık 2022 Cuma günü saat 17.00’ye kadar Nevşehir Belediyesi’nin kurumsal web sitesi olan www.nevsehir.bel.tr adresinden kayıtlarını yaptırabilecek.

Kayıtlarını yaptıran öğrenciler 10 Aralık 2022 Cumartesi gününden itibaren ise; tekrar daha evvel kayıt yaptırdıkları www.nevsehir.bel.tr adresinden imtihan giriş yerlerini öğrenebilecek.

18 Aralık 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek imtihan sonunda dereceye giren öğrenciler, Nevşehir Belediyesi tarafından ödüllendirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu