Haber

Meral Akşener Ankara’daki kavgadan sonra hastaneye mi kaldırıldı? İYİ Parti’den açıklama var

İyi parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Ocak Perşembe akşamı rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı ve geceyi hastanede geçirdikten sonra taburcu oldu. Ankara İl Başkanlığı için düzenlenen toplantıda çıkan tartışma nedeniyle Akşener’in hasta olduğu iddiası da kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

İYİ PARTİ KONUŞMACISI TARTIŞMAYA YANIT

Bugün düzenlediği basın toplantısında güncel konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunan GÜZEL Parti Sözcüsü Kürşad Güçlüli, kelam konusundaki tezlere de değindi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ İPEKLE KAPLANMIŞ BİR ÇELİKTİR”

Zorlu şu ifadeleri kullandı; “Size çok net bir şey söyleyeyim. Cumhurbaşkanımız ipeğe sarılı bir çelik gibidir. Milletimizi kuşatan siyaset tarzı, milletimizin her bir ferdine karşı sevecen yaklaşımı ve cesareti, ülkemizin talihsiz kaderini değiştirecektir.” yakın gelecekte bu anlayış hakim olacaktır arkadaşlar.

“BU SEÇİMLERDEN BİRİNCİ TARAF OLARAK ÇIKACAĞIZ”

Bahsettiğiniz bu şeyler sadece bir film senaryosu. İYİ Parti, büyüyen ve yükselen Türkiye’nin lokomotifi olmaya başladı, umarım daha da güçlenir ve bu seçimlerden birinci parti olarak çıkarız.

“KÜME TOPLANTIMIZI SAYIN AKŞENER ÇARŞAMBA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRECEKTİR”

Sayın başkanımız bugün genel merkezimize gelerek çalışmalarına başladı. Grup toplantımızı çarşamba günü yapacağız. Perşembe günü de Cumhurbaşkanımız 26 Ocak’ta yapılacak zirve öncesi 6’lı masada liderleri ziyaret edecek. Türkiye iyi olacak, kimse merak etmesin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu